Szukasz drzwi przesuwne na wymiar w Jeleniej Górze?

Wbrew pozorom, garderoba w ogóle nie musi być duża, aby zdołać swobodnie magazynować w niej ubrania oraz utrzymać właściwy ład. Jednakowo dobrze możemy na nią poświęcić wnękę w ścianie w sypialni. Jeśli chcemy odseparować garderobę od sypialni, możemy wstawić drzwi przesuwne.


Jak urządzić wnętrze garderoby?


Jak będzie prezentować się nasza garderoba, uzależnione jest przede wszystkim od tego, co będziemy w niej magazynować. W zależności od rodzaju rzeczy, które mamy, powinniśmy podjąć decyzję, czy w naszych meblach powinno znajdować się wiele drążków na wieszaki, szuflad czy może półek. Pod uwagę należy wziąć również ewentualne dodatkowe miejsce na przeróżne sprzęty, takie jak deska do prasowania lub żelazko.
W przypadku, gdy garderoba nie zajmie dużo przestrzeni, bardzo dobrym wyborem jest kupno szafy na wymiar. Dzięki temu zmaksymalizujemy dostępną przestrzeń na ubrania i przeróżne dodatki. Do niedużej garderoby warto nabyć meble na wymiar oferowane przez firmę Komandor, która oferuje ładowne szafy ubraniowe. Dobrze jest zastanowić się również nad kupnem szafy narożnej, która pozwoli na powiększenie dostępnej przestrzeni do przechowywania.


Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce


Inną metodą, która umożliwi zwiększenie przestrzeni użytkowej w Twojej garderobie jest wstawienie drzwi przesuwnych. Jest to dobra decyzja. Przez zastosowanie drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest konieczna do otworzenia zwykłych drzwi. W takiej sytuacji możemy postawić na dostępne na rynku gotowe rozwiązania lub drzwi przesuwne na wymiar, które można znaleźć w ofercie firmy Komandor.


Zadbaj o dobre oświetlenie


Właściwie dobrane meble to nie wszystko. Należy zadbać także o właściwe oświetlenie garderoby. Bardzo istotne jest, aby promienie światła docierały do wszystkich półek, a także zakamarków. W przypadku dużych przestrzeni powinniśmy skupić się też na oświetleniu punktowym, gdyż oświetlenie ogólne może nie wystarczyć do zapewnienia odpowiedniej ilości oświetlenia. Warto rozważyć kupno LED-ów. Wykorzystują one niewiele energii i można zamontować je w różnych miejscach, ponieważ przyjmują one różne formy.


Nie zapomnij o dobrym lustrze


Ważną część każdej garderoby stanowi lustro. Bardzo duża tafla nie tylko pomoże zwiększyć optycznie pokój, ale także umożliwi nieograniczone oglądanie się w trakcie wybierania odzieży. Jeśli nasza garderoba jest nieduża, dobrze jest wybrać lustro wiszące. W takim przypadku dobrze jest zdecydować się na nabycie szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

Więcej o ofercie marki Komandor znajdziesz na : https://www.komandor.pl/jelenia-gora/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.